top of page
Vianočné fotenie

 

Tento rok začína od 1.novembra 2019 a končí 1.decembra 2019. Reálna fotoscéna so štýlovým ozdobeným stromčekom, kreslom a doplnkami je postavená v ateliéri v novostavbe na Lužnej 2 v Bratislave, Petržalke a dalšia podobná reálna scéna je v mojom priestrannom podkroví v Čaradiciach. Získate niekoľko krásnych vianočných záberovv elektronickej forme v plnom rozlíšení. Môžete ich mailovať ako vianočné pohľadnice alebo ich vytlačiť a posielať tradične, prípadne zarámovať ako sezónnu dekoráciu počas Vianoc. Môžu vám tiež robiť radosť ako pozadie na mobile a obrazovke počítača. Zábery obdržíte v elktronickej forme v plnom rozlíšení vhodné aj na veľkoplošnú tlač.

 

AKO PREBIEHA FOTENIE:

Objednáte sa na konkrétnu polhodinu. Nafotiť jednu rodinku trvá asi 20 minút. Treba prísť presne na čas fotenia, aby ste mali čas obliecť deti do vianočného oblečenia, ak nemáte to svoje. Môžete si vziať so sebou aj vlastné vianočné oblečenie. Máme niekoľko vianočných oblečiek pre deti od pol roka asi do veku 6 rokov na zapožičanie zadarmo. Niekedy však postačí obliecť červený alebo zelený svetrík, prípadne čokoľvek jednoduché v zimných farbách, so sobíkom alebo snehovými vločkami. Čím jednoduchšie a štýlovejšie, tým krajšie to ukáže na fotkách. 

 

POČET UPRAVENÝCH ZÁBEROV A CENA:

Cena fotenia je 36 € (ak si neobjednáte nejaké zábery naviac). Dostanete upravené 4 rôzne zábery, ktoré si z náhľadov sami vyberiete a každý záber bude aj v čiernobielej verzii. Zábery sú profesionálne upravené. Nižšie je ukážka fotky pred a po úprave, ktorá zobrazuje prácu na fotke po nafotení - to je to, za čo vlastne platíte /nie za tlač fotky/.

Nafotíme každému asi 50 záberov, ktoré vám pošlem emailom - zmenšené a s nápisom "NEUPRAVENE". Z týchto náhľadov si vy sami do 3 dní vyberiete vaše 4 zábery na úpravu. Môžete si ich vybrať aj viac, každá ďalšia upravená fotka stojí už len 5 €. Neupravené náhľady sú určené len na to, aby ste si z nich vybrali. Je to polotovar, ktorý si môžete odložiť na pamiatku, ale nemôžete ich uverejniť na internete a pod. Upravené zábery, ktoré dostanete v plnej kvalite v elektronickej podobe /nie vytlačené/, sú vašim vlastníctvom a môžete ich použiť kde chcete /okrem komerčného použitia/, alebo si ich dať vytlačiť v akejkoľvek veľkosti vrátane tlače na maliarske plátno. 

 

CENA FOTENIA ZAHŔŇA:

čas fotenia, zručnosti, talent a know-how fotografa pri fotení aj pri úprave fotiek, samotnú úpravu fotiek, techniku a softwér, vianočnú scénu, vianočné kulisy a oblečenie pre niektoré vekové kategógie, vianočné doplnky pre deti aj rodičov a ostatné bežné náklady fotografa. Spracovanie vianočného fotenia jednej rodiny trvá v priemere asi 6 hodín /pri väčšom počte vybraných záberov na úpravu aj viac/. 

Baví ma upravovať fotky a dať ľuďom to, čo si sami urobiť nevedia - fotky, na ktorých sú ako "z časopisu", ale ostávajú pritom na nich prirodzene sami sebou. Takéto fotky sú nádhernou elektronickou alebo vytlačenou vianočnou pohľadnicou alebo dekoráciou počas Vianoc :-)

Teším sa, že Váš záujem stále rastie, že sa stále ku mne vraciate a že o mne hovoríte aj svojim blízkym a tým mi prinášate nových priateľov a klientov. Ďakujem Vám :-) 

                                Mishka

 

 

mia pred a po.jpg
vianocna kolaz modre pozadie.jpg
bottom of page