top of page

- Priniesť si z dovolenky naozaj krásne zábery, aj keď ste si nevzali veľký fotoaparát?

- Zachytiť svoje malé dieťa v nenávratných okamihoch, aj keď máte práve poruke iba mobil?

- Dávať krajšie fotky na sociálne siete?

- Predať svoje výrobky na internete rýchlejšie, pretože sú krásne nafotené?

- Získať schopnosť "vidieť" pre svoju tvorivú prácu? 

- Fotíte často a veľa, ale máte telefón plný "tuctových" a často rozmazaných fotiek?

- Chcete sa naučiť upravovať fotky aj bez drahých programov, rýchlo, priamo v telefóne, bez straty kvality a "veľkosti" fotky?

Tak tento workshop je pre práve pre vás.

O workshope

Workshop obsahuje 12 hodín čistého času rozdelených do dvoch dní počas víkendu (pri individuálnej požiadavke konkrétnej skupiny sa dá organizovať aj cez týždeň)

sobota od 10:00 do 17:00

nedeľa od 10:00 do 17:00

Hodinová obedná prestávka od 12:00 do 13:00 môže byť tiež využitá na otázky účastníkov pri obede, tieto dve hodiny však nie sú "účtované" ako súčasť kurzovného a sú akýmsi bonusom navyše

 

Workshop prebieha v ateliéri v novostavbe na Lužnej 2 v Bratislave v Petržalke. Niekoľko hodín pri prijateľnom počasí prebieha vonku - za budovou ateliéru, v novom parku, kde sa dá vyskúšať väčšina vecí v teréne. 

 

Cena

Cena workshopu je 150 € (v prepočte 12,50 € / hod)

 

Nie vždy je najdôležitejšie, čím fotíme. Oveľa viac záleží, ako fotíme. Tento workshop vás naučí, ako urobiť krásne zábery aj obyčajným fotoaparátom a hlavne mobilom. 

Workshop
fotenia
telefónom a obyčajným fotoaparátom

Bližšie informácie o termínoch a osnovách / prihlásenie sa do kurzu misha@misha.sk alebo na tel. č. 0905 778877

Fotím už od základnej školy - asi 30 rokov. A posledných 12 rokov som sa v tom cielene vzdelávala. Absolvovala som veľa školení v New Yorku, na Slovensku a online. Trvalo mi dlhé roky, kým som prišla na všetky spôsoby, ako robiť fotky, ktoré majú dušu, atmosféru, dobrú kompozíciu, svetlo... Stále sa je a bude čo učiť, ale to, čo za tie roky viem, môžem teraz naučiť práve vás. Za dva dni môžete zmeniť svoje fotografické zručnosti tak, že to z vašich fotiek bude naozaj cítiť. Mať krásne zábery z detí, zo svojho života alebo z ciest je na nezaplatenie. Niečo, čo sa v budúcnosti nedá kúpiť, lebo chvíľa odišla a vy ste v tom momente neboli na ňu pripravení. Naučte sa fotiť dobre a majte radosť zo svojich záberov.  

bottom of page